Про компанію

Група компаній «Практика» — інженерно-технічний центр, який надає повний інструментально-технічний супровід заготівельних виробництв і здійснює комплексні поставки металорізального інструмента, оснастки, допоміжного інструменту для підприємств промислового призначення з 2007 року.

За багато років успішної роботи на ринку України ми оволоділи унікальним досвідом у порізці будь-яких важкооброблюваних сталей і сплавів, пакетному різанні заготовок, порізці заготовок великого перерізу і різних складних форм. Завдяки цим знанням ми якісно вирішуємо задачі наших клієнтів і пропонуємо тільки найбільш ефективні рішення, відповідні для конкретних умов кожного окремого замовника.

Наші переваги: — високий професіоналізм менеджерів;
— повністю укомплектований склад представленої номенклатури товарів;
— технічно грамотне обґрунтування підбору інструменту;
— сервісне обслуговування після продажу;
— оперативне реагування на запити покупців;
— оптимальне співвідношення ціни і якості;
— мінімальні терміни поставок.

Компанія «Практика Україна» спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі стрічкових пил і дискових відрізних фрез для металообробки, а також надає послуги із заточування дискових відрізних фрез. На даний момент успішно розвиваються напрямки стрічкових пил  Honsberg (Німеччина) і дискових відрізних фрез виробництва фірми  Julia (Італія), безстружкових Centertap мітчиків і пуансонів для формування отворів тертям   Centerdrill

Компанія «Практика Україна» — ексклюзивний постачальник на український ринок стрічкових полотен виробництва фірми Honsberg (Німеччина), дисковых отрезных (HSS) фрез по металлу фирмы Julia (Италия) відомих надійністю і відмінною якістю.

Наша компанія пропонує широкий вибір біметалевих пил і пил з твердосплавними напайками, що відрізняються високою якістю зварного шва:

            — стрічкові пили по металу;  

            — біметалічні стрічкові пили по металу зі сталей М42 і М51; 

            — стрічкові пили з твердосплавними напайками;   

            — стрічкові пили з напиленням з твердосплавного матеріалу;  

            — дискові відрізні фрези по металу; 

            — МОР.

На базі компанії організовано виробничий цех щодо зварювання стрічкових полотен у кільця різних розмірів, виходячи з замовлень покупців. Зварювання пил проводиться на автоматичних верстатах контактного зварювання виробництва фірми IDEAL Werk(Німеччина), з контролем всіх параметрів зварювання. Також розгорнуто виробництво заточування дискових HSS пил по металу на автоматичних лініях BUSINARO (Italy)

Склад компанії ТОВ «Практика Україна» налічує десятки кілометрів стрічкових полотен – це дозволяє оперативно реагувати на потреби замовника, а також формувати місячний, квартальний або піврічний запас товару відповідно до виробничого плану замовника.

У разі необхідності можлива консультація нашого фахівця або візит на ваше підприємство з метою виявлення технічних аспектів роботи обладнання, перевірки, а також надання рекомендацій по експлуатації нашого інструменту.

Нас рекомендують своїм партнерам і це для нас найголовніша цінність.

Компанія Практика Україна входить до складу групи компаній «Вебер Комеханикс Україна». Передумовою для її створення стала необхідність виділення окремого напрямку, яке забезпечує поставки якісного металообробного інструменту.