Інструмент застосовується на різних виробництвах – від металопластикових вікон до металургійної промисловості. У міру зносу потрібна заточка дискових пил по металу HSS для продовження терміну їх служби до 20 разів. Це обумовлено здатністю перезаточувати інструмент на сучасному обладнанні. При цьому ми заточуємо диски діаметром до 620 мм. Кожен раз знімається мінімальний шар по діаметру – зняття здійснюється в тій частині, де є зуби або пошкодження. У порівнянні з покупкою нового інструменту такий спосіб дає економічний ефект до 200-300%.

восстановление режущей части

Ми пропонуємо високу якість, тому оброблений відрізний інструмент по міцності й експлуатаційним властивостям не відрізняється від виготовленого заводом-виробником. Ріжучі властивості відновлюються за рахунок повторного заточення пилки. Крім створення стандартних дисків з аналогічними параметрами (як у виробника), ми пропонуємо формування геометрії зубців із індивідуальними параметрами. При цьому клієнт може сам надати ескіз або сформувати технічне завдання, в якому вказати форму, розмір або кількість зубців, діаметр диска.

Заточка дисків забезпечує:

  • збереження працездатності інструменту до 20 циклів (в залежності від діаметра);
  • відновлення гостроти для ефективної роботи;
  • надання зубцям первісної форми для кращої взаємодії з матеріалом.

Завдяки якісному обладнанню з ЧПУ забезпечується висока точність кожного зуба. У нормативній документації наведені допуски, які повністю дотримуються в ході технологічного процесу. Замовити у нас послугу можна за доступною ціною, і при цьому отримати інструмент високої якості.