Зварювання стрічкових пил в Україні

Стрічкові пили широко використовуються на виробництві – для метало- і деревообробки. Випускаються вони у вигляді стрічки з ріжучою кромкою, звареної в кільце. Але в результаті збою, недотримання технології, неправильної натяжки нерідко трапляються його розриви. Тому зварювання стрічкових пилок в Україні користується високим попитом, і ми надаємо послугу за доступною ціною

Послуга Інструмент Ціна()*
Зварювання стрічкового інструменту Стрічкова пилка 1,50
Стрічковий ніж 1,50
Біметалічна пила < 41 мм 2,00
Біметалічна пила ≥ 41 мм 3,00
Ремонт зварного шва 2,00

Процес включає:

  • підготовку;
  • підбір кроку і черговості зубців;
  • зварювання;
  • відпал місця стику;
  • зачистку.

Підготовка включає різання за допомогою гільйотинних ножиць або відрізного верстата. Це забезпечує їх прямолінійність, полегшує стиковку. Якщо розрив відбувся в тому ж місці вдруге, з кожного боку відрізають по 5 мм.

сварочные работы

Кінці зачищають від забруднень, знежирюють ацетоном або спиртом. Щоб на крайках не залишалося задирок, їх обробляють абразивним кругом.

Розріз здійснюється між вершинами зубів, перпендикулярно спинці, припуск повинен складати близько 1,5 мм.

Полотно фіксують у затискачах, при цьому кінці точно стикуються між собою. Зусилля, режим і хід осаду обирають на підставі типу ріжучого елемента. По краях пропускають струм, що призводить до оплавлення і з’єднання країв. В процесі дотримується технологія, ми використовуємо сучасне перевірене обладнання IDEAL WERK (Німеччина). Шов відрізняється міцністю, термін служби значно збільшується.

Відпал використовується для поліпшення кристалічної структури, досягнення однорідності, усунення внутрішніх напружень. В процесі температурного впливу відбувається підвищення твердості і крихкості, термообробка здатна усунути цей недолік, зробити метал більш пластичним і в’язким. Роботи здійснюються на тому ж верстаті, при цьому змінюють параметри. Нагрівається тільки шов, охолоджується протягом 3-5 хвилин. Залежно від матеріалу може знадобитися подвійний відпал.

За допомогою зачистки забезпечується рівномірність товщини полотна, в тому числі стику. Усуваються напливи, западина між зубами, їй надають правильну форму. Поверхня полірується, стає блискучою, глянсовою.

Зверніть увагу на відсутність дефектів:

  • рівне стикування торців;
  • рівномірна товщина в стику;
  • міцність.

У разі низького або високого струму, сильного притиску затискачів обов’язково з’являться характерні дефекти. У нас такого не трапляється, тому що ми дотримуємося технології, маємо великий досвід і ніколи не експериментуємо з пилами замовників. У нас є напрацьована база даних, по якій ми проводимо всі роботи – виставляємо струм, тривалість та ін. Замовити зварювання стрічкових пилок у нас можна за телефоном 056-372-35-70 або залишивши заявку на сайті.